pondělí 16. září 2013

Swansea City 2:2 Liverpool FC, 16.9.2013 (Premier League, 4.kolo)

Po divokym začátku kdy nám Shelvey dal gól po minutě a půl a pak efektivně o další dvě minuty později "nahrál" Sturridgovi na gól, (4tej gól ve 4 ligovejch utkáních!!) jsme byli do poločasu lepší a aktivnější. Poločas jsme zakončili vedením 1-2. Krásnej gól dal Moses co přišel na hostování. Asistoval mu kdo jiný než Jonjo Shelvey. Po poločase šla ale hra do kytek a po obdrženym góle asi v 70tý minutě, jsme se zatáhli a hráli jen na brejky a bránili. A navíc prachbídně bránili oproti zápasu třeba s ManUtd. Ve finále můžeme bejt za bod rádi, páč zase náš špatnej druhej poločas prostě na výhru nebyl. Pozitivní Sturridge a i předvedená hra, trochu zklamání, že nebyli tři body ale za jeden nakonec můžeme bejt rádi. už jen Southampton a pak se vrátí Suaréz, pokud si sednou s Danielem mohlo by to bejt ještě zajímavý. Navíc zatím držíme prvního fleka.