pondělí 7. října 2013

Detroit Red Wings 3:2pp Carolina Hurricanes, 4.10.2013 (NHL, 2.zápas)

První venkovní zápas nám ukázal, že výhry sami nepřijdou a Canes na nás vlítli ve velkym stylu. Po druhý třetině vedli 2:0 a vypadalo to s námi všelijak. Ve třetí třetině jsme na ně ale vlítli, nejdřív v první minutě dal Abdelkeder a pak se prosadil asi 15 vteřin do konce Henrik Zetterberg když jsme už minutu a kus hráli bez golmana. Výhru pak v prodloužení zařídil Weiss. Pro mě jako pro fanouška hektickej a dobrej zápas. Ale předvedenej výkon určitě nebyl tak dobrej jak by jsme si představovali, ikdyž jsme soupeře přestříleli. Výhrady mám jen ke Quincymu a Smithovi, ty dva v tý obraně vůbec neví kde jim hlava stojí a bojim se že by nás to jednou mohlo stát třeba i ten pohár. Tam je určitě velká díra.