sobota 24. srpna 2013

1. SC Znojmo 0:1 SK Slavia Praha, 24.8.2013 (Fotbal, Gambrinus Liga, 5.kolo)

Po velkym výprasku od Teplic doma jsme jel do Znojma. Nic jinýho než výhru jsme brát nemohli, prvních 20 minut bylo hodně vyrovnanejch, ve stylu že nikdo nevystřelil na bránu a nic se nestalo. Pak se Slávka zvedla, začal náš tlak a podařilo se dát góla. Když se z dálky trefil k tyči Koreš. Do konce poločasu jsme byli ještě lepší ale druhej gól jsme nepřidali. Po poločas se hrálo vyrovnaně. Znojemskej tlak přišel až v 80tý minutě. Znojmo si vytvořilo dvě gólovky ale gól naštěstí nedalo. Můžeme bejt rádi za tři body. Protože se nedá úplně říct, že jsme byli lepší, ale možná to bylo i kvůli tomu, že jsme vedli už od 30tý minuty 1:0 tak jsme se trochu uzavřeli. Nicméně, stejně by jsme si výsledek měli líp uhlídat, nebo skóre pojistit. Hlavní jsou ale tři body a teď už jen doufejme, že to zopakujeme v Jihlavě.