pátek 23. srpna 2013

Udinese Calcio 1:3 FC Slovan Liberec, 22.8.2013 (Fotbal, Evropská Liga, 4.předkolo)

Vćera do posledního předkola o skupinu evropský ligy vstoupil Liberec.Prvních 15 minut byla velká bída, Udine měli 3 gólovky naštěstí nic nedali. Pak see z dálky náhodně trefil Rybalka a bylo to 1:0. Udine stupňovali tlak což jim přineslo vyrovnání. Do poločasu tlačily ale nic nevytlačily. Po poločase už tlak byl menší a pramenily z toho chyby, kterou Liberec z brejku potrestal. Aby toho nebylo málo pak v 85 minutě z dálky krásnou střelou dal na 3-1 Kušnír a bylo hotovo. Výsledek z venku krásnej, snad se i postoupí. Jinak tři góly ze čtyř střel je nádhera, nedá se říct že by vyhrál lepší, ale na to se nehraje. Snad odveta dopadne dobře.