sobota 20. července 2013

SK Slavia Praha 1:1 FC Baník Ostrava, 19.7.2013 (Fotbal, Gambrinus Liga, 1.kolo)

První zápas sezóny pro moje sešívaný a zároveň první příspěvek do deníku Dona Pauliona. Zápas začal menším ceremoniálem, při kterym se loučila naše dlouholetá ligová opora David Hubáček. První poločas byla bída ale horší jsme nebyli, na každý straně jedna šance ale nic z toho. V druhym poločase jsme se dostávali na koně. Dostali jsme jednu smolnou branku (když Čontofalský nechytil snadnou střelu). Naštěstí se hned minutu na to povedlo Mičolovi vyrovnat na 1:1. Až do konce jsme se tlačili do brány ale góla už jsme nedali. Pochvalu zaslouží Mičola, kterej byl aktivní po celou dobu co hrál a přidal i krásnej gól. Remíza 1:1 určitě mrzí, protože jsme měli na tři body a máme jen jeden. Za týden se jede do Liberce a snad si ty body vememe zpátky. Jeden bod ze dvou zápasů by bylo žalostně málo.